Умови доставки і оплати

Доставка

 • У відділення Нової пошти
  Доставка товарів можлива по всій території України. Термін доставки до 3х робочих днів. Вартість доставки оплачує покупець. При замовленні на суму від 15 тис. грн доставка безкоштовна. 
 • Доставка за адресою кур'єром Нової пошти
  Доставка товарів можлива по всій території України. Термін доставки складає від 2х до 5ти рабочих днів. Вартість доставки оплачує покупець. При замовленні на суму від 20 тис. грн доставка безкоштовна. 
 • Самовивіз із точки видачі
  Покупці можуть забрати товар самостійно з точки видачі, яка розташована за адресою: м. Запоріжжя, вул. Волгоградська, буд. 26А. Після надходження товару до точки видачі менеджер зв'язується з Покупцем для погодження дати та часу відвантаження. Точка видачі працює з пн. по пт. з 10:00 до 16:30.


Оплата

 • Накладений платіж (послуга Нової пошти)
  Оплата товару безпосередньо під час його отримання у відділенні "Нової пошти". При цьому способі оплати Покупець додатково сплачує вартість послуги компанії "Нова пошта".
 • Оплата за реквізитами IBAN
  Цей спосіб оплати призначений для фізичних осіб, які хочуть сплатити замовлення готівкою через касу банку або платіжний термінал, або використовуючи платіжну картку. Після підтвердження замовлення менеджер надсилає Покупцеві реквізити для оплати замовлення (номер рахунку у форматі IBAN, код ЄДРПОУ Продавця та точне призначення платежу). Для оплати через онлайн-банкінг необхідно зайти в розділ "Платежі по Україні" (ПриватБанк) або "Платіж по IBAN" (monobank).
 • Безготівковий розрахунок (з ПДВ)
  Цей спосіб оплати призначений для юридичних осіб - платників ПДВ. Після оформлення замовлення менеджер формує рахунок з ПДВ та надсилає на його електронну пошту Покупця. Усі рахунки дійсні протягом двох банківських днів.
 • Безготівковий розрахунок (без ПДВ)
  Цей спосіб оплати призначений для юридичних осіб, які не мають статусу платника ПДВ . Після оформлення замовлення менеджер формує рахунок без ПДВ та надсилає його на електронну пошту Покупця. Усі рахунки дійсні протягом двох банківських днів.
 • Оплата онлайн (тимчасово недоступна)
  Ви можете провести оплату товару онлайн безпосередньо в момент оформлення замовлення. Для забезпечення конфіденційності платіжних даних наших клієнтів ми використовуємо сервіс LiqPay.
Войти с помощью:
Мы используем файлы cookies, чтобы сделать наш веб-сайт максимально интересным для Вас. Нажав на "Принять", Вы разрешаете использовать файлы cookies на своем устройстве. Пользовательское соглашения

Принять